.

Opis

Domki są jednakowe, wykończone w nowoczesnym stylu, przestronne i mieszczą maksymalnie po 6 osób. Każdy z domków ma jedną oddzielną sypialnie z podwójnym łóżkiem, druga, półotwarta znajduje się na antresoli, salon z rozkładaną kanapą, łazienkę z dużym prysznicem oraz niewielki, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na terenie jest bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci, udostępniamy również garaż do przechowania rowerów. Dostępny jest sprzęt do grillowania, ogród i taras słoneczny.

Regulamin

W trosce o zapewnienie najlepszej jakości usług oraz komfort gości wynajmujących domek stworzyliśmy regulamin rezerwacji i pobytu w domkach „Widok na Śnieżkę”

 1. Domki wynajmowane są na doby. Minimalna długość pobytu poza sezonem to 2 doby.
 2. W każdym z domków może nocować maksymalnie 6 osób.
 3. Doba rozpoczyna się o godzinie. 15.00, a kończy o godzinie 11.00. Ewentualny wcześniejszy przyjazd lub późniejsze wymeldowanie musi być uzgadniane z właścicielami.
 4. Rezerwacja pobytów odbywa się drogą elektroniczną (mailową) lub telefoniczną. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. +48 697 988 220 lub +48 603 198 558.
 5. Rezerwacja zostanie uznana za dokonaną po wpłacie zaliczki w kwocie 30% wartości kosztów pobytu w terminie min 2 dni przed planowanym przyjazdem.
 6. Pełne rozliczenie kosztów pobytu następuje w dniu przyjazdu podczas zameldowania.
 7. Dokonanie wpłaty zaliczki jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 8. W przypadku rezygnacji z przyjazdu w terminie poniżej 14 dni do daty planowanego pobytu, zaliczka nie podlega zwrotowi.
 9. Jeśli planowy pobyt skróci się w trakcie z przyczyn niezależnych od nas, kwota za pobyt nie zostanie zwrócona.
 10. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za uszkodzenia mienia, w tym elementów wyposażenia powstałych z jego winy lub osób go odwiedzających.
 11. Podczas pobytów sylwestrowo-noworocznych pobierana jest kaucja wysokości 400zł, płatna w dniu zameldowania, która zostanie zwrócona gościom opuszczającym domek w dniu ich wyjazdu pod warunkiem, że stan domku nie będzie budził zastrzeżeń właścicieli.
 12. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz obcowania z żywym ogniem. Całość konstrukcji jest bowiem wykonana z łatwopalnego materiału.
 13. Na terenie obiektu parking dla gości domków Widok na Śnieżkę jest bezpłatny.
 14. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za zniszczenia lub kradzież samochodu oraz rzeczy pozostawione w domkach.
 15. Jeśli gość chciałby przyjechać ze swoim pupilem, ma obowiązek poinformować wcześniej o tym właścicieli.

Cennik dni wyjątkowe

Sylwester – do uzgodnienia w zależności od ilości osób
Boże Narodzenie – do uzgodnienia w zależności od ilości osób

Cennik sezonowy

Ceny za dobę zaczynają się od 350zł i uzależnione są od terminu oraz ilości osób.
W sprawie oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.