.

W skrócie

Świetna lokalizacja

Widok na góry sprawia, że przy porannej kawie można planować wycieczkę palcem po żywej mapie

DomkI

Domki są w pełni wyposażone wraz z zapleczem kuchennym

Dla pracujących

Zapewniamy dostęp do internetu

Dolina Pałaców i Ogrodów

Wspaniałe wycieczki nie tylko po górach ale i po naszej Dolinie Pałaców i Ogrodów

Karpacz , Szklarska Poręba

Te miejscowości są w zasięgu ręki

Jedzenie

Możecie Państwo skorzystać i sami przyrządzić posiłek albo skorzystać z olbrzymiej ilości restauracji które znajdują się w pobliżu.

.

malelogo

Łomnica to nasze miejsce na ziemi, a drewniane domki to nasze spełnione marzenie. Mając trochę ziemi wokół swojego domu, wpadliśmy pewnego razu na pomysł, żeby stworzyć miejsce do wypoczynku dla gości, dla znajomych, dla rodziny, dla nas… Zakochaliśmy się też w „nowoczesnych stodołach”. Małymi kroczkami zaczęliśmy realizować nasz plan. Powstał najpierw jeden domek, a w kolejnych latach drugi i trzeci. Założenie było takie, żeby były cztery. Bardzo wierzymy w to, że nam się to uda.

Do naszych domków zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić urlop w naszych pięknych Karkonoszach. Tutaj jest cisza i spokój, duża działka wokół, tarasy z widokiem na Śnieżkę i gościnni właściciele. Zachęcamy do pieszych oraz rowerowych wycieczek. Trasy są tak różnorodne, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. O każdej porze roku jest tutaj pięknie.

Miejscowość Karpacz jest oddalona o 10 km od obiektu, a miejscowość Szklarska Poręba – o 20 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, znajduje się 81 km od naszego obiektu.

Serdecznie zapraszamy, Paulina i Michał Mysza

Nasz obiekt w wyroby pościelowe wyposażała firma TESA S.C. Mysłakowice, ul. Jeleniogórska 11, 58-533 Mysłakowice.
Każdy gość na hasło Widok na Śnieżkę otrzyma rabat.
Polecamy